Themes - Hello Elementor - en to el_GR translation catalogue (61 entries)

note: Description of the theme
en: Hello Elementor is a lightweight and minimalist WordPress theme that was built specifically to work seamlessly with the Elementor site builder plugin. The theme is free, open-source, and designed for users who want a flexible, easy-to-use, and customizable website. The theme, which is optimized for performance, provides a solid foundation for users to build their own unique designs using the Elementor drag-and-drop site builder. Its simplicity and flexibility make it a great choice for both beginners and experienced Web Creators.
el_GR: Το Hello Elementor είναι ένα ελαφρύ και μινιμαλιστικό θέμα WordPress που δημιουργήθηκε ειδικά για να λειτουργεί άψογα με το πρόσθετο Elementor site builder. Το θέμα είναι δωρεάν, ανοιχτού κώδικα και σχεδιασμένο για χρήστες που θέλουν έναν ευέλικτο, εύχρηστο και προσαρμόσιμο ιστότοπο. Το θέμα, το οποίο είναι βελτιστοποιημένο για απόδοση, παρέχει μια σταθερή βάση για τους χρήστες να δημιουργήσουν τα δικά τους μοναδικά σχέδια χρησιμοποιώντας το εργαλείο drag-and-drop του Elementor. Η απλότητα και η ευελιξία του το καθιστούν εξαιρετική επιλογή τόσο για αρχάριους όσο και για έμπειρους Δημιουργούς Ιστότοπων.

en: Transition Duration
el_GR: Διάρκεια Μετάβασης

en: Text Shadow
el_GR: Σκιά κειμένου

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Normal
el_GR: Κανονικός

en: Hover
el_GR: Αιώρηση

en: Main menu
el_GR: Κύριο μενού

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: Next %s
el_GR: Επόμενο %s

en: Mobile menu
el_GR: Μενού κινητού

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: %s Previous
el_GR: %s Προηγούμενο

en: Upgrade Now
el_GR: Αναβαθμίστε τώρα

en: Footer menu
el_GR: Μενού υποσέλιδου

en: Below
el_GR: Κάτω

en: Before
el_GR: Πριν

en: After
el_GR: Μετά

en: Get Elementor Pro
el_GR: Απόκτησε το Elementor Pro

en: Learn More
el_GR: Μάθετε Περισσότερα

en: Header & Footer
el_GR: Κεφαλίδα & Υποσέλιδο

en: Skip to content
el_GR: Μετάβαση στο περιεχόμενο

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Typography
el_GR: Τυπογραφία

en: Toggle Color
el_GR: Εναλλαγή χρώματος

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Text Color
el_GR: Χρώμα κειμένου

en: Tagline
el_GR: Υπότιτλος

en: Site Logo
el_GR: Λογότυπο Ιστότοπου

en: Show
el_GR: Προβολή

en: None
el_GR: Καμία

en: Menu Layout
el_GR: Διάταξη μενού

en: Menu
el_GR: Μενού

en: Logo Width
el_GR: Πλάτος Λογότυπου

en: Logo
el_GR: Λογότυπο

en: Layout
el_GR: Διαρρύθμιση

en: Horizontal
el_GR: Οριζόντια

en: Hide
el_GR: Απόκρυψη

en: Header
el_GR: Κεφαλίδα

en: Full Width
el_GR: Πλήρες πλάτος

en: Footer
el_GR: Υποσέλιδο

en: Dropdown
el_GR: Πτυσσόμενο μενού

en: Default
el_GR: Προεπιλεγμένη

en: Copyright
el_GR: Πνευματικά Δικαιώματα

en: Content Width
el_GR: Πλάτος περιεχομένου

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Centered
el_GR: Κεντραρισμένο

en: Boxed
el_GR: Με πλαίσιο

en: Background
el_GR: Φόντο

en: — Select a Menu —
el_GR: — Επιλογή μενού —

en: All rights reserved
el_GR: Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος

en: Type
el_GR: Τύπος

en: Thanks for installing the Hello Theme!
el_GR: Ευχαριστούμε που εγκαταστήσατε το Θέμα Hello!

en: Install Elementor
el_GR: Εγκατάσταση του Elementor

en: Activate Elementor
el_GR: Ενεργοποίηση του Elementor

en: Home
el_GR: Αρχική

en: Search results for:
el_GR: Αποτελέσματα αναζήτησης:

[ctx: comments title]
en: One Response
el_GR: Μία Απάντηση

en: It seems we can't find what you're looking for.
el_GR: Φαίνεται ότι δεν μπορούμε να βρούμε αυτό που ψάχνετε.

en: Tagged
el_GR: Ετικετοποιημένο

en: It looks like nothing was found at this location.
el_GR: Φαίνεται ότι δεν βρέθηκε κάτι σε αυτή την τοποθεσία.

en: The page can&rsquo;t be found.
el_GR: Η σελίδα δεν βρέθηκε.

[ctx: comments title]
en: %s Response | %s Responses
el_GR[0]: %s Απάντηση
el_GR[1]: %s Απαντήσεις

note: Author of the theme
en: Elementor Team
el_GR: Ομάδα του Elementor
